Obroża antyszczekowa dla małych psów


Problem z głośnym psem ma wielu właścicieli. Pupil pozostawiony bez towarzystwa na wiele godzin najzwyczajniej się nudzi i tęskni a swoje niezadowolenie wyraża ujadaniem lub wyciem. Taki sposób wyrażania tęsknoty często spotyka się z “niezrozumieniem sąsiadów”.  Właściciele są upominani przez innych lokatorów a często inny mieszkańcy budynku posuwają się do poważniejszych kroków wzywając służby porządkowe co może skończyć się mandatem. Aby zapobiec takiej sytuacji warto zaopatrzyć się z produkt jakim jest obroża antyszczekowa dla psa.

Obroża antyszczekowa dla psa Num'axes Canicalm SmallObroża przeciw szczekaniu jest produktem, który może być stosowany przez znaczną większość psów. Dla szczególnie małych ras dostępne są modele o zminiaturyzowanych rozmiarach np. obroża antyszczekowa Canicalm Small. Dzięki małej wadze i bardzo małym rozmiarze obroża może być noszona przez najmniejsze rasy nie przeszkadzając psu. Obroża obroża przeciw szczekaniu posiada czujniki drgania krtani oraz mikrofon, które wykrywają kiedy pupil uporczywie ujada. Gdy szczekanie trwa dłuższą chwilę urządzenie wysyła ostrzeżenie a następnie impuls korekcyjny. Siła korekcji w tych urządzeniach została dopasowana swoim poziomem właśnie dla najmniejszych ras. Dzięki temu można ustawić poziom odpowiedni dla naszego psa bez obawy, że będzie on za mocny. Urządzenia zasilane są zazwyczaj przez baterie lub akumulatory, które można doładowywać.

Obroża elektryczna przeciw szczekaniu psaCzas działania baterii wynosi nawet kilka tygodni. Okres szkolenia po którym pies przestaje szczekać trwa zazwyczaj około dwóch tygodni ale jest to indywidualna sprawa i zależy od temperamentu psa . Bardzo często zdarza się, że samo noszenie obroży powstrzymuje już psa przed szczekaniem. Obroża przeciw szczekaniu dla psa stanowi rozwiązanie problemu z uporczywym szczekaniem psa. Jest to bardzo powszechny problem spotykany wśród mieszkańców bloków ale również w domkach jednorodzinnych. Na szczęście obroże antyszczekowe można stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. W większości są one odporne na warunki atmosferyczne jak również na zamoczenie. Markowe obroże antyszczekowe dla psów dostępne są w dobrych sklepach internetowych. Tam również można otrzymać fachowe doradztwo w sprawie odpowiedniego doboru modelu dla konkretnego psa.


~ 11 sty 2019 ~

Napisane przez:


Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>