Pies w ogrodzie i na spacerze


Marka Innotek jest doskonale znana wszystkim osobo zainteresowanym rynkiem elektroniki dla zwierząt. W swojej bogatej ofercie posiada ona między innymi niewidoczne ogrodzenia. Jednym z przykładów mieszczących się w tej właśnie kategorii oferowanych przez tę firmę produktów jest zestaw o nazwie IUC-5100E. Jest to już nieco bardziej zaawansowany pod względem technologicznym zestaw, w związku z czym również i jego cena jest odpowiednio wyższa – oscyluje ona w granicach dwóch i pół tysiąca złotych.

Pies w ogrodzie

Znajdująca się w zestawie obroża elektryczna waży sto dwadzieścia gramów. Jej długość można regulować w zakresie mieszczącym się w przedziale pomiędzy trzydziestoma dwoma centymetrami a sześćdziesięcioma czterema. Siłę emitowanego przez nią impulsu można ustawić w zależności od potrzeb – do wyboru jest tutaj dziewięć poziomów. Poza tym obroża jest także wyposażona w system dźwiękowego ostrzegania, posiada także bardzo przydatną funkcję Booster. Długość kabla w komplecie jest standardowa – sto pięćdziesiąt metrów.

Najważniejszą jednak zaletą całego systemu jest jego olbrzymia uniwersalność. Jest to system niewidzialnego ogrodzenia, który posiada także pilot. Dzięki temu rozwiązaniu obroża może służyć jako elektryczna obroża treningowa. Zestaw ten jest idealnym rozwiązaniem dla psów mniejszych i średnich ras.


~ 1 kw. 2010 ~

Napisane przez:


Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>