EasyPet Hunter 500 – obroża elektryczna do tresury


Markowa i niedroga obroża elektryczna EasyPet lub elektryczny pastuch dla psa bezpośrednio od polskiego dostawcy ? Czy warto i na co zwrócić uwagę ?

Dla osób, które często poświęcają czas na trening ze swoim zwierzakiem, producenci profesjonalnego sprzętu dla zwierzaków prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowszych technologii ułatwiających nie tyko tresurę, ale i zabawę z psem. Przykładem takowego narzędzia pomocnego w tresurze jest elektryczna obroża EasyPet Hunter 500. To niezwykle praktyczne urządzenie pozwala na zaawansowaną tresurę zwierzaka poza domem. Obroża elektroniczna działa na przestrzeni do 500 metrów i pozwala szkolić nawet dwa psy jednocześnie.

EasyPet Hunter 500 - obroża elektryczna dla psaW przypadku tego sprzętu producent postarał się w 100%, gdyż do zestawu dołączył także specjalny lokalizator. Beeper odpowiedzialny jest za zlokalizowanie czworonoga w terenie. Jest to dodatkowy moduł, który montujemy do obroży i może on być umieszczony na tym samym pasku, co obroża elektryczna. Poza tym dźwiękowy lokalizator psa pozwala wywołać także kilka charakterystycznych dźwięków, co jest dość ciekawym dodatkiem. Możemy na przykład użyć dźwięku gwizdka, ptaka, świerszcza, czy orła. Wszystkie te dźwięki możliwe są do wywołania za pomocą pilota po naciśnięciu guzika. Na uwagę zasługuje także ergonomia tegoż pilota. Został on wykonany z dużą dbałością o szczegóły z materiałów antypoślizgowych, dzięki czemu świetnie leży w dłoni.

Obroża elektryczna do tresury psaOprócz wspomnianych dodatków akcesoria działają przy wykorzystaniu akumulatorków, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ładowanie tych akumulatorów zajmuje do trzech godzin. Po tym czasie są one już w pełni gotowe do pracy. Sprzęt od EasyPet to gwarancja niezawodności wysokiej jakości. Obecnie powstaje wiele urządzeń tego typu. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby były one funkcjonalne i jak najbardziej przyjazne zwierzakom. Sprzęt EasyPet w trakcie produkcji przechodzi wiele testów. To podczas ich przeprowadzania wyłapywane są wszelkie błędy, nieścisłości i nieprawidłowe zachowania. Obecnie sprzęt marki EasyPet wykazuje się bezusterkowym, długim działaniem. Oprócz tego należy dodać, że akcesoria tej marki sprzedawane w Polsce objęte są pisemną gwarancją. Jeżeli szukasz sprzętu, który zadowoli cię w 100% i sprawi frajdę zarówno tobie, jak i twemu zwierzakowi, to ten zestaw z pewnością przypadnie ci do gustu.  Dzięki obroży elektrycznej EasyPet Hunter 500 spacery z posłusznym psem staną się przyjemnością. Pod marką EasyPet oferowane są również takie produkty jak: elektryczny pastuch dla psa z serii Barrier czy obroże antyszczekowe z serii NoBark. Szukając sprawdzonego sprzętu do tresury psa, ta polska marka jest ciekawą alternatywą zarówno dla drogich systemów z certyfikatem ECMA jak i tych najtańszych rozwiązań, które pochodzą z rynku azjatyckiego. Propozycja cenowa plasuje się pomiędzy tymi dwoma grupami produktów oferowanych na rynku.


~ 27 maja 2015 ~

Napisane przez:


Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>