iPhone narzędziem do tresury psa


Smartfony z powodzeniem przejmują już rolę komputerów stacjonarnych, laptopów. Dostrzec możemy na każdym kroku, iż bez problemu pozwalają na ciągły dostęp do internetu, prowadzenie pracy, zabawy z różnych miejsc na świecie bez konieczności noszenia za sobą dużej walizki, torby. Smartfony są malutkie, dlatego łatwo mieszczą się w kieszeniach i są podręczne. To dało prawdziwe pole do popisu twórcom aplikacji dla tych urządzeń. Doskonałym tego przykładem jest aplikacja iPets, która może być wykorzystywana do tresury psa przy użyciu odpowiedniej obroży elektrycznej dla psa marki iPets.

Obroża elektryczna dla psa Ipets 918Elektryczna obroża dla psa iPets 918 dzięki swej ogromnej elastyczności może być wykorzystywana do tresury psa o różnej masie ciała. Jest doskonała zarówno dla małych psów, kotów, jak i też dla tych większych. W dużej mierze przyczyniła się do tego możliwość skorzystania z 99 poziomów impulsów elektrostatycznych, a także 99 poziomów wibracji o regulowanym stopniu natężenia. Pasek obroży elektrycznej także jest regulowany, co sprawia, że możemy założyć go na szyję małego pekińczyka, jak i też dużego bernardyna. Aplikacja iPets została wzbogacona w masę bardzo ułatwiających funkcji. Na pierwszy rzut oka można dostrzec, że została ona zaprojektowana z myślą o tresurze psów dzięki swojej funkcjonalności i mnogości funkcji jakie są w niej dostępne.

Tresura psów z IPhonemWłaściciele psów mających problemy z tym, że ich pupile nadmiernie szczekają, mogą skorzystać z programu działającego jako obroża antyszczekowa dla psa. Uruchomić go można szybko z głównego panelu sterowania aplikacją. Aplikacja w momencie, gdy wykryje, że pies szczeka, skarci go odpowiednim (wybranym przez właściciela) impulsem elektrostatycznym. Ponadto doskonałym narzędziem w trakcie tresury psa na wolnym powietrzu jest funkcja Antilost. Dzięki niej właściciel wyznaczyć może pewien obszar, po którym poruszać się może jego pies – np. w parku lub w lesie. W momencie, gdy pies będzie zbliżał się do granicy wyznaczonej przez właściciela, aplikacja powiadomi o tym odpowiednim sygnałem. Oprócz tego mamy możliwość ciągłego śledzenia, w jaki sposób i gdzie nasz pupil akurat się znajduje.


~ 3 paź 2014 ~

Napisane przez:


Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>