Obroża treningowa Canicom 300 marki Num’axes


Pies jest obiektem marzeń nie tylko dzieci, ale również często i dorosłych. Podejmując się opieki nad psem musimy wiedzieć, iż wprowadzając go pod własny dach, stanie się on członkiem naszej rodziny. Z psem żyć musimy zarówno na dobre, jak i też na złe, czyli w trakcie wspólnych zabaw, a także podczas problemów zdrowotnych, nocnego szczekania, ujadania. Pies nie pełni tylko roli wiernego i ukochanego towarzysza. Często jest tresowany na obrońcę, który ma za zadanie ochronić naszą rodzinę, pomagać w domu. Jeżeli chcesz sprawić, by marzenia o miłym pupilu ziściły się w jak najszybszym czasie, zainwestuj w elektryczną obrożę Canicom 300, która została zaprojektowana przez jednego z największych producentów akcesoriów dla zwierząt Num’axes.

Obroża Num'axess o zasięgu 300 metrówNa pewno tego typu akcesorium przyczyni się w znacznym stopniu do uzyskiwania szybszych i bardziej efektywnych wyników w trakcie treningu. Zainwestuj w nowoczesne rozwiązania technologiczne po to, by łatwo i szybko przebrnąć razem z twoim pupilem poprzez pierwsze trudy wspólnego życia. Obroża elektryczna Canicom posiada zasięg do 300 metrów. Z jej pomocą szybko skarcisz zwierzę w przypadku, gdy nie wypełni twego rozkazu, bądź też będzie wyjątkowo niesforne. Model Canicom 300 posiada nie tylko impulsy, które podają impuls, ale także został wyposażony w emitator sygnałów dźwiękowych. Dzięki temu możesz szybko zakończyć stosowanie zwykłych impulsów karcących na rzecz prostych dźwięków, które poinformują twego psa o ciążącym nad nim pańskim oku. Na pewno w ten sposób szybko i efektownie przeprowadzisz cały trening.

Korzystając z tego typu urządzeń będziesz posiadać efekty takie, jakie widuje się u typowych, profesjonalnych treserów. Sprzęt został wyposażony w dwanaście poziomów impulsów korekcyjnych. Dzięki temu odpowiednio możesz dobrać poziom impulsu do danego stopnia przeprowadzanego treningu. Niestety na początku nie możesz bać się wykorzystywać tych najcięższych impulsów, gdyż to jest jedynie w trosce o dobro psa i twoje. Akcesorium posiada także dodatkową, przydatną funkcję Booster. Dla polepszenia wygody korzystania z akcesorium Num’axes producent zaopatrzył go w wyświetlacz LCD. Dzięki niemu szybko sprawdzisz stan baterii, a także wykorzystywany poziom impulsu. Na rynku powstało wiele różnorodnych akcesoriów dla psów. Choć wielu hodowcom wydają się one zbyteczne, to jednak ich stosowanie znacząco wpływa na jakość przeprowadzanego treningu.


~ 11 kw. 2012 ~

Napisane przez:


Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>