Wyznacz swojemu pupilowi, miejsce w domu.


Masz dość swojego wścibskiego kota lub psa, który wchodzi tam gdzie nie potrzeba, a przy tym wszystko brudzi i niszczy? Kiedy jesteś w pobliżu Twój pupil jest bardzo grzeczny, problem pojawia się tylko wtedy kiedy spuścisz swojego pupila na chwilę z oczu. Od razu, kiedy Ty nie patrzysz lub jesteś poza domem Twój pupil czuje się bardzo swobodnie, wie że nikt go nie pilnuje i czuje się jak pan we własnym domu, pozwalając sobie na wszystko. Wtedy zaczyna wskakiwać na szafki w kuchni w poszukiwaniu pożywienia, z nudów zaczyna drapać Twoją piękną kanapę, a później zmęczony zaczyna wylegiwać się w Twojej nowiutkiej pościeli. Jeśli masz już tego dość, możesz w łatwy i bezpieczny dla swojego pupila sposób temu zaradzić. Wystarczy zaopatrzyć się w niewidzialne ogrodzenie specjalnie zaprojektowane tak, aby sprawdzało się w domu. Takie niewidzialne ogrodzenie używane w domu to inaczej strefy domowe, potocznie zwane odstraszaczami dla psów i kotów.

Wyznacz swojemu pupilowi, miejsce w domu.Polecane przez nas odstraszacze działają na zasadzie wydzielanego zapachu, którego nie lubią psy ani koty. Przez co nie będą wchodziły w miejsca wyznaczone przez właściciela. Odstraszacze psów i kotów składają się z nadajnika, który możemy dowolnie ustawiać, a niektóre również z obroży, którą zakładamy kotu lub psu. W momencie zbliżenia się Naszego pupila do nadajnika, następuję uwolnienie nieprzyjemnego dla Naszego psa lub kota zapachu, który skutecznie je odstraszy.
Godny polecenia jest odstarszacz SSScat marki Innotek. Odstraszacz ten wyposażony jest w czujnik ruchu. Strefa domowa jaką jest SSScat, działa na zasadzie uwolnienia przez elektryczny detektor nieprzyjemnego zapachu w momencie wykrycia ruchu Naszego pupila. Uwalniany z niego spray jest hipoalergiczny, czyli bezpieczny dla ludzi, nie powodując uczuleń.

Kolejnym wartym polecenia odstraszaczem domowym jest Pawz Away Deluxe Spray Deterrent marki PetSafe. Ten odstraszacz ma również wbudowany detektor ruchu, który wykrywa obecność zwierzęcia w odległości możliwej do ustawienia, 46 lub 91 cm. Zachowanie Naszego pupila może być korygowane na trzy sposoby. Poprzez dźwięk słyszalny z uwolnieniem zapachu lub sam dźwięk słyszalny bądź sam spray. Pawz Away jest przenośny, przez co można go ustawić w dowolnym miejscu. Następną godną polecenia strefą domową jest Virtual Barrier marki Multivet. Strefa ta może być przeznaczona dla psa lub kota. Odstaraszacz Virtual Barrier ma przenośny nadajnik, w związku z czym możemy ustawić go w dowolnym miejscu. Nadajnik zadziała w momencie wykrycia czworonoga z założoną obróżką. Najpierw Nasz pupil usłyszy dźwięk ostrzegawczy, jeśli pupil nie zareaguje, obróżka którą będzie miał na szyi uwolni dawkę sprayu. Według Naszych potrzeb można ustawić małą i dużą strefę odstraszania pupili. Używany do odstraszania spray jest bezwonny i hipoalergiczny. W odstraszaczu Virtual Barrier można dokupować obroże dla kolejnych Naszych pupili.


~ 23 sty 2012 ~

Napisane przez:


Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>