Zabawki dla psów na smakołyki


Kupując kiedykolwiek szczeniaczka – psa rasowego, czy kundelka chcesz mu zapewnić maksimum miłości i dostatku. Pamiętaj o tym, że pies jak każda maleńka żywa istota, do szczęścia potrzebuje także zabawy i samych zabawek. Idealne w tym celu są akcesoria takie, które oferuje na przykład firma Premier, dlatego, że są one bezpieczne i przy okazji uczą. Konstrukcja zabawek Premier oparta jest o zasady behawioryzmu, dzięki czemu zabawki psom się nie nudzą, choć są dla wszystkich szczeniaków dość wymagające. Odpowiedzialny właściciel chętnie zainteresowałby się, co tkwi w tych zabawkach takiego, że wzbudzają taki zachwyt i uznanie. To byłby najlepszy sposób z możliwych – przekonać się samemu. A gdzie kupić takie zabawki?

Zabawki ze smakołykami

Najprostszą drogą, praktycznie nie ruszając się z domu, zabawki premier są dostępne w sklepie internetowym EasyPet.pl. Ten sklep oferujący szeroką i cenioną w świecie gamę produktów i zabawek spod znaku firmowego Premier, działa już całkiem pokaźny czas. Co prawda, główne zaopatrzenie sklepu stanowią produkty służące do tresury i elektroniczne gadżety, niemniej jednak sednem są zabawki edukacyjne Premier, gdyż to one służą do rozwijania psich predyspozycji i właściwemu treningowi, a nade wszystko zabawie. Zabawki Premier opierają się o najważniejszą w tresurze zasadę, praca = nagroda, zadanie = smakołyk. Większość zabawek, zarówno tych przeznaczonych szczeniakom, ale też tych dla psów dorosłych można uzupełnić smakołykami. Siłą rzeczy pies sam musi wpaść na to jak ową nagrodę wyciągnąć. Co ćwiczy jego samodzielne, myślenie i wytrwałość.

Nadgorliwy i zbyt zafrasowany, rozkojarzony pies nie wyjmie smakołyku z zabawki, ale też taki pies z „ADHD” nie nadaje się do wykonywania poleceń i jakichkolwiek zadań. Od najprostszego aportowania, aż po skomplikowane czynności zawodowe pracujących psów ratowników. To właśnie u nich wymagane jest skupienie, cierpliwość, pomysłowość, ale i bezwzględne oddanie, posłuszeństwo. Tego właśnie nauczają, poprzez zabawę, zabawki Premier. Niby nic, ot taka sobie relaksująca zdać by się mogło – sztuczka magiczna, ale działa za każdym razem w stu procentach! Spróbujcie sami od szczeniaka przywiązać psa do nauki i tresury za pomocą zabawek Premier. Na pewno zabawka Premier nigdy w życiu nie zaszkodzi ani psu, ani też właścicielowi, a jedynie wyjdzie wszystkim na dobre.


~ 19 gru 2011 ~

Napisane przez:


Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>