Zabawki wykonane ze sznura bawełnianiego


Jeśli posiadamy psa, który uwielbia gryźć i szarpać, warto zapoznać się z ofertą sznurów bawełnianych, jaką znajdziemy w ofercie wielu sklepów. Mogą one służyć do gryzienia, ale także do przeciągania. Nasz pies zajmie się wtedy zabawką, a nie np. naszymi butami czy meblami.
Zabawki zamiast buta dla psaDla małych ras możemy kupić sznur o długości 12,5 cm, który dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Dla większego psa warto zaopatrzyć się w sznur o większych długościach. Jest to niewielki wydatek, a może posłużyć zarówno do zabawy, jak też do nauki aportowania. Należy przy tym uważać, aby nie bawić się w przeciąganie sznura z małym psem, którego zęby są słabe, lub ze szczeniakiem, którego uzębienie dopiero się kształtuje. Zabawki z bawełnianych sznurów pomagają także czyścić zęby psa dzięki mocno skręconym włóknom bawełnianym. Ich struktura pozwala również na masaż dziąseł. Możemy dzięki temu zmniejszyć częstotliwość wizyt i weterynarza oraz uniknąć szczotkowania zębów oraz mechanicznego usuwania kamienia, które zdecydowanie nie są lubiane przez czworonogów.
W ofertach sklepów można znaleźć także bawełniane kule. Splecione ze sobą sznury tworzą strukturę łatwą do gryzienia. Możemy wybrać kolor produktu. Są dostępne różne wersje kolorystyczne. Sami możemy włączyć się do zabawy i rzucać kulę lub sznur na odpowiednią odległość, aby pies nauczył się aportować podczas spędzania chwil z właścicielem. Będzie to dla niego niesamowita atrakcja. Inną opcją na wspólną zabawę z psem jest frisbee. Wykonane ze sznura i materiału pomiędzy nim idealnie nadaje się do rzucania i do nauki aportowania. Całość- zarówno bawełniany sznur, jak też napięty pomiędzy nim materiał- to bardzo wytrzymała konstrukcja. Przez to nadaje się do zabawy nawet z dużym psem, który posiada silną szczękę i uwielbia pokazywać to w czasie zabawy np. w przeciąganie. Jeśli chcemy nabyć dla psiaka wyjątkowy aport, możemy wybrać sznur spleciony w kształt kości. Dostępna jest ona w różnych kolorach i na pewno sprawi dużo frajdy naszemu ulubieńcowi.
Na rynku oferowane są również: ringo, które również wspaniale spełnia rolę aportu czy też piłki z uchwytem. Całość jest oczywiście wykonana z bawełnianego sznura, który nie uszkodzi zębów ani dziąseł naszego pupila. Zapewnia nam to beztroską zabawę oraz okazję do nauki aportowania. Zabawki odwracają uwagę psiaka od gryzienia butów oraz mebli, skupiając ją na kolorowej zabawce.


~ 16 sty 2013 ~

Napisane przez:


Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyc następujących znaczników: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>